Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

20.12.2016

Spotkanie wigilijne mazowieckich służb mundurowych

Kolędowanie, łamanie się opłatkiem i występ Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej z Nadarzyna towarzyszyły spotkaniu wigilijnemu służb mundurowych na Mazowszu. W uroczystości wziął udział Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera.

Gości przybyłych na spotkanie opłatkowe powitał Zbigniew Leszczyński, Komendant Straży Miejskiej m.st. Warszawy. W krótkim wystąpieniu Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera podziękował służbom za współpracę i przekazał zebranym życzenia bożonarodzeniowe.

Spotkanie opłatkowe służb mundurowych Mazowsza odbyło się w podziemiach Katedry Wojska Polskiego. Przy stole wigilijnym spotkali się m.in.: policjanci, celnicy, żołnierze, strażacy i strażnicy miejscy. W trakcie uroczystości przedstawiciele Związku Harcerstwa Polskiego wręczyli funkcjonariuszom Betlejemskie Światło Pokoju. Spotkanie uświetnił występ Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej z Nadarzyna.

Współpraca Wojewody ze służbami

Wojewoda spotyka się cyklicznie z przedstawicielami służb mundurowych na organizowanych w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim kolegiach. Podczas spotkań przeprowadza się analizy i przedstawia wnioski na temat m.in. bezpieczeństwa i obronności państwa oraz koordynacji działania służb, inspekcji i straży.

Podobne tematy

Podziel / Share
Marcin Walasik, 20.12.2016, Ilość wejść: 1261, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry