Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

29.03.2018

Porozumienie MKW PSP z GDDKiA

  •  Źródło: KW PSP
    Źródło: KW PSP
  •  Źródło: KW PSP
    Źródło: KW PSP

26 marca br. w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie zostało podpisanie porozumienie o wzajemnej współpracy pomiędzy Mazowieckim Komendantem Wojewódzkim PSP st. bryg. Bogdanem Łasicą, a Dyrektorem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie reprezentowanym przez Leszka Sekulskiego – Zastępcę Dyrektora Oddziału ds. Zarządzania Drogami i Mostami. Porozumienie zostało zawarte w obecności Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Pawła Błasiaka.

Podpisane porozumienie dotyczy współpracy jednostek organizacyjnych PSP na terenie województwa mazowieckiego z GDDKiA Oddział w Warszawie m. in. podczas zdarzeń na drogach krajowych, a także w zakresie współdziałania w akcjach edukacyjnych i ćwiczeniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, wymiany informacji o bieżącej sytuacji drogowej i współpracy przy opiniowaniu i uzgadnianiu nowych inwestycji drogowych na terenie województwa.

Niniejsze porozumienie na poziomie wojewódzkim jest konsekwencją porozumienia podpisanego 15 grudnia 2017 r. na poziomie centralnym przez Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad i Komendanta Głównego PSP o współdziałaniu obu służb.

Podziel / Share
Natalia Lech, 29.03.2018, Ilość wejść: 359, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry