Pomoc dla niepełnosprawnych

Informacje z regionu

06.12.2016

Region radomski: Złote Gody w gminie Przytyk

13 małżeństw zamieszkujących gminę Przytyk (powiat radomski) świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. W uroczystości z tej okazji Wojewodę Mazowieckiego reprezentował Krzysztof Murawski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu. 

Odznaczenie par „Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznanymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej w Przytyku. Kierownik radomskiej delegatury MUW, wójt gminy Przytyk Dariusz Wołczyński i przewodniczący Rady Gminy Przytyk Krzysztof Wlazło uhonorowali medalami oraz wręczyli jubilatom listy gratulacyjne i okolicznościowe dyplomy.

„Złote Gody" obchodzili: Anna i Janusz Bień, Anna i Jan Chłosta, Adela i Michał Janowscy, Krystyna i Czesław Kowalczyk, Leokadia i Jan Kurobiowscy, Krystyna i Wiesław Łomża, Teresa i Stanisław Neska, Zofia i Stanisław Nurek, Jadwiga i Edward Pankowscy, Marianna i Zenon Sulisz, Janina i Adam Szczepanowscy, Marianna i Stanisław Wojciechowscy, Barbara i Stefan Załęccy

Specjalnie z tej okazji uczniowie szkoły, która gościła jubilatów i ich najbliższych, wystąpili w przedstawieniu na koniec uroczystości.

Podobne tematy

Podziel / Share
Opublikowane przez Joanna Bereda, 06.12.2016, Ilość wejść: 124, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zadaj pytanie

Rozmiar czcionki

Kalendarium

Subskrypcje

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter: Zarejestruj się

Jeśli chcesz edytować/usunąć swoje dane, zaloguj się.


»Przypomnij hasło
Cudzoziemcy
Program "Rodzina 500 plus"
Afrykański pomór świń

dane powiatów, gmin oraz placówek pomocy społecznej