Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

25.11.2016

100-lecie Powiatowego Szpitala w Kozienicach

  • Zasłużonym pracownikom Szpitala Powiatowego w Kozienicach odznaczenia państwowe wręczył Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz. Zasłużonym pracownikom Szpitala Powiatowego w Kozienicach odznaczenia państwowe wręczył Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz.
    Zasłużonym pracownikom Szpitala Powiatowego w Kozienicach odznaczenia państwowe wręczył Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz.
  • Specjalnie z okazji jubileuszu stulecia lecznicy przygotowano nietypowy tort w kształcie budynku placówki. Specjalnie z okazji jubileuszu stulecia lecznicy przygotowano nietypowy tort w kształcie budynku placówki.
    Specjalnie z okazji jubileuszu stulecia lecznicy przygotowano nietypowy tort w kształcie budynku placówki.
  • Wydarzenie uświetnił koncert zespołu akordeonistów z kozienickiej szkoły muzycznej. Wydarzenie uświetnił koncert zespołu akordeonistów z kozienickiej szkoły muzycznej.
    Wydarzenie uświetnił koncert zespołu akordeonistów z kozienickiej szkoły muzycznej.

Wręczenie odznaczeń państwowych, prezentacja publikacji o dziejach służby zdrowia w powiecie kozienickim i występy artystyczne – to punkty obchodów jubileuszu stulecia lecznicy w Kozienicach. W wydarzeniu udział wziął Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz.

Uroczystości rozpoczęły się od odsłonięcia tablicy pamiątkowej w budynku szpitala. Następnie odbyła się msza święta w kościele pw. Świętej Rodziny, po której główne obchody zorganizowano w sali koncertowo-kinowej kozienickiego Domu Kultury.

Po prezentacji publikacji autorstwa Krzysztofa Zająca na temat dziejów i historii służby zdrowia w powiecie kozienickim wręczono odznaczenia państwowe. Zasłużonych pracowników lecznicy uhonorował Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz. Wszystkim byłym i obecnym pracownikom placówki podziękował za dotychczasową, ciężką i pełną oddania służbę na rzecz ratowania zdrowia oraz życia pacjentów.

Jestem pewien, że przed kozienickim szpitalem kolejne 100 lat rozwoju i pomyślnej pracy – powiedział Wicewojewoda Artur Standowicz.

Wydarzenie uświetnił koncert zespołu akordeonistów z kozienickiej szkoły muzycznej i kabaret w wykonaniu uczniów. Specjalnie z okazji jubileuszu stulecia szpitala przygotowano nietypowy tort w kształcie budynku lecznicy.

Podobne tematy

Podziel / Share
Marcin Walasik, 25.11.2016, Ilość wejść: 1139, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry