Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

02.02.2017

Śniadanie prasowe na temat bezpieczeństwa na Mazowszu

  • Tematyce bezpieczeństwa na Mazowszu poświęcone było pierwsze śniadanie prasowe Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery z udziałem przedstawicieli policji i straży pożarnej. Tematyce bezpieczeństwa na Mazowszu poświęcone było pierwsze śniadanie prasowe Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery z udziałem przedstawicieli policji i straży pożarnej.
    Tematyce bezpieczeństwa na Mazowszu poświęcone było pierwsze śniadanie prasowe Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery z udziałem przedstawicieli policji i straży pożarnej.
  • Podczas nagrań indywidualnych, po śniadaniu prasowym, Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera odpowiadał na pytania dziennikarzy. Podczas nagrań indywidualnych, po śniadaniu prasowym, Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera odpowiadał na pytania dziennikarzy.
    Podczas nagrań indywidualnych, po śniadaniu prasowym, Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera odpowiadał na pytania dziennikarzy.

Tematyce bezpieczeństwa na Mazowszu poświęcone było pierwsze śniadanie prasowe Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery z udziałem przedstawicieli policji i straży pożarnej. Wojewoda planuje kolejne takie spotkania z dziennikarzami na temat innych zagadnień.

Śniadanie prasowe odbyło się w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie. Wzięli w nim udział również I zastępca komendanta wojewódzkiego policji insp. Marek Świszcz, komendant stołeczny policji insp. Robert Żebrowski, zastępca mazowieckiego komendanta wojewódzkiego straży pożarnej st. bryg. Mirosław Jasztal oraz Krzysztof Dąbrowski, dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego MUW.

Na zaproszenie odpowiedzieli przedstawiciele kilkunastu redakcji telewizyjnych, radiowych i prasowych ze stolicy. Wojewoda podczas pierwszego śniadania prasowego podsumował niezwykle ważny temat, jakim jest bezpieczeństwo na terenie Mazowsza. Podkreślił, że w dużej mierze bezpieczeństwo nas wszystkich zależy nie tylko od pracy służb mundurowych i inspekcji, ale przede wszystkim od nas samych.

Wojewoda przypomniał też o najczęstszych zagrożeniach. Jednocześnie poinformował, jakie najważniejsze działania edukacyjne i prewencyjne prowadzą policja, straż pożarna, urząd wojewódzki oraz inspekcje wojewódzkie.

Podziel / Share
Marcin Walasik, 02.02.2017, Ilość wejść: 999, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry