Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

11.04.2017

Region płocki: uczcili pamięć o ofiarach katastrofy w Smoleńsku

 • Pamięć o tych, którzy zginęli przed siedmiu laty w katastrofie lotniczej rządowego Tupolewa uczcili w asyście honorowej warty wojskowej również władze samorządowe powiatu i miasta oraz parlamentarzyści. (Fot. Urząd Miejski w Sierpcu)
  Pamięć o tych, którzy zginęli przed siedmiu laty w katastrofie lotniczej rządowego Tupolewa uczcili w asyście honorowej warty wojskowej również władze samorządowe powiatu i miasta oraz parlamentarzyści. (Fot. Urząd Miejski w Sierpcu)
 • Marlena Mazurska, kierownik płockiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego złożyła wieńce na grobie ks. prałata Bronisława Gostomskiego na cmentarzu w Sierpcu w siódmą rocznicę katastrofy lotniczej w Smoleńsku. (Fot. Urząd Miejski w Sierpcu)
  Marlena Mazurska, kierownik płockiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego złożyła wieńce na grobie ks. prałata Bronisława Gostomskiego na cmentarzu w Sierpcu w siódmą rocznicę katastrofy lotniczej w Smoleńsku. (Fot. Urząd Miejski w Sierpcu)

Wieńce w imieniu prezydenta RP, prezesa Rady Ministrów i Wojewody Mazowieckiego złożyła na grobie ks. prałata Bronisława Gostomskiego na cmentarzu w Sierpcu Marlena Mazurska, kierownik płockiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Pamięć o tych, którzy zginęli przed siedmiu laty w katastrofie lotniczej rządowego Tupolewa uczcili w asyście honorowej warty wojskowej również władze samorządowe powiatu i miasta oraz parlamentarzyści.

10 kwietnia 2010 r. na lotnisku w Smoleńsku w katastrofie rządowego samolotu Tu-154 zginęło 96 osób, w tym prezydent RP z małżonką, ostatni prezydent RP na uchodźstwie, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, parlamentarzyści, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP, pracownicy Kancelarii Prezydenta, duchowni, przedstawiciele ministerstw oraz instytucji państwowych.

Podobne tematy

 • 13.03.2017
  Region płocki: uczczono pamięć o Żołnierzach Wyklętych
 • 11.04.2017
  Radom: siódma rocznica katastrofy smoleńskiej
Podziel / Share
Opublikowane przez Marcin Walasik, 11.04.2017, Ilość wejść: 275, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zadaj pytanie

Komentarz (0) Regulamin

 • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry