Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

07.06.2017

Sochaczew: wmurowanie aktu erekcyjnego nowej komendy policji

Trwa budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Planowany termin zakończenia prac to koniec września 2019 r. W uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego uczestniczył Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz.

Budynek przy ulicy 1 Maja, w którym mieścić się będzie nowa siedziba KPP w Sochaczewie składa się z trzech kondygnacji naziemnych: parteru, I i II piętra oraz częściowego podpiwniczenia. Piwnica zostanie przeznaczona na szatnie, pomieszczenia magazynowe i techniczne.

Na parterze znajdzie się strefa dostępna dla interesantów, pomieszczenia biurowe, a także pokoje służby dyżurnej i zatrzymań. Na pozostałych piętrach budynku będą się mieścić gabinety komendantów i wydziały. W projekcie uwzględniono dostosowanie obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Inwestycja finansowana jest z budżetu policji oraz dofinansowywana przez samorządy powiatu sochaczewskiego.

  • Wicewojewoda Artur Standowicz podczas podpisywania aktu erekcyjnego. Wicewojewoda Artur Standowicz podczas podpisywania aktu erekcyjnego.
    Wicewojewoda Artur Standowicz podczas podpisywania aktu erekcyjnego.
  • Wicewojewoda Mazowiecki Atrur Standowicz wmurowuje akt erekcyjny. Wicewojewoda Mazowiecki Atrur Standowicz wmurowuje akt erekcyjny.
    Wicewojewoda Mazowiecki Atrur Standowicz wmurowuje akt erekcyjny.
  • W uroczystościach udział wzięli również: Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant KPP mł. insp. Michał Safjański i funkcjonariusze policji. W uroczystościach udział wzięli również: Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant KPP mł. insp. Michał Safjański i funkcjonariusze policji.
    W uroczystościach udział wzięli również: Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant KPP mł. insp. Michał Safjański i funkcjonariusze policji.
Bookmark and Share
Igor Piwowarski, 07.06.2017, Ilość wejść: 924, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry