Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

07.06.2017

Sochaczew: wmurowanie aktu erekcyjnego nowej komendy policji

Trwa budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Planowany termin zakończenia prac to koniec września 2019 r. W uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego uczestniczył Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz.

Budynek przy ulicy 1 Maja, w którym mieścić się będzie nowa siedziba KPP w Sochaczewie składa się z trzech kondygnacji naziemnych: parteru, I i II piętra oraz częściowego podpiwniczenia. Piwnica zostanie przeznaczona na szatnie, pomieszczenia magazynowe i techniczne.

Na parterze znajdzie się strefa dostępna dla interesantów, pomieszczenia biurowe, a także pokoje służby dyżurnej i zatrzymań. Na pozostałych piętrach budynku będą się mieścić gabinety komendantów i wydziały. W projekcie uwzględniono dostosowanie obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Inwestycja finansowana jest z budżetu policji oraz dofinansowywana przez samorządy powiatu sochaczewskiego.

  • Wicewojewoda Artur Standowicz podczas podpisywania aktu erekcyjnego. Wicewojewoda Artur Standowicz podczas podpisywania aktu erekcyjnego.
    Wicewojewoda Artur Standowicz podczas podpisywania aktu erekcyjnego.
  • Wicewojewoda Mazowiecki Atrur Standowicz wmurowuje akt erekcyjny. Wicewojewoda Mazowiecki Atrur Standowicz wmurowuje akt erekcyjny.
    Wicewojewoda Mazowiecki Atrur Standowicz wmurowuje akt erekcyjny.
  • W uroczystościach udział wzięli również: Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant KPP mł. insp. Michał Safjański i funkcjonariusze policji. W uroczystościach udział wzięli również: Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant KPP mł. insp. Michał Safjański i funkcjonariusze policji.
    W uroczystościach udział wzięli również: Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant KPP mł. insp. Michał Safjański i funkcjonariusze policji.
Bookmark and Share
Igor Piwowarski, 07.06.2017, Ilość wejść: 1212, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry