Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

09.06.2017

Ciechanów: Święto Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

  • Kierownik ciechanowskiej delegatury MUW Krzysztof Bieńkowski wręczył złote medale dr Bożenie Ostrowskiej i dr Małgorzacie Marcysiak za długoletnią służbę. Kierownik ciechanowskiej delegatury MUW Krzysztof Bieńkowski wręczył złote medale dr Bożenie Ostrowskiej i dr Małgorzacie Marcysiak za długoletnią służbę.
    Kierownik ciechanowskiej delegatury MUW Krzysztof Bieńkowski wręczył złote medale dr Bożenie Ostrowskiej i dr Małgorzacie Marcysiak za długoletnią służbę.

Medalem imienia Aleksandra Patkowskiego za zasługi dla idei regionalizmu wyróżniony został prof. dr hab. Leszek Zygner. Okazją do uhonorowania rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie były uroczystości związane z corocznym świętem placówki.

W swoim wystąpieniu rektor przypomniał historię powstawania i kolejne etapy rozwoju uczelni. Podkreślił, że trwały związek z otoczeniem społecznym, gospodarczym i bardzo dobra współpraca z samorządami lokalnymi to czynniki, które wpływają na sukces szkoły.

Spotkanie w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie było również okazją do wręczenia złotych medali za długoletnią służbę dr Bożenie Ostrowskiej, dziekan uczelni oraz dr Małgorzacie Marcysiak. Odznaczenia w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczył Krzysztof Bieńkowski, kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Podziel / Share
Igor Piwowarski, 09.06.2017, Ilość wejść: 364, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry