Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

09.06.2017

Ciechanów: Święto Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

  • Kierownik ciechanowskiej delegatury MUW Krzysztof Bieńkowski wręczył złote medale dr Bożenie Ostrowskiej i dr Małgorzacie Marcysiak za długoletnią służbę. Kierownik ciechanowskiej delegatury MUW Krzysztof Bieńkowski wręczył złote medale dr Bożenie Ostrowskiej i dr Małgorzacie Marcysiak za długoletnią służbę.
    Kierownik ciechanowskiej delegatury MUW Krzysztof Bieńkowski wręczył złote medale dr Bożenie Ostrowskiej i dr Małgorzacie Marcysiak za długoletnią służbę.

Medalem imienia Aleksandra Patkowskiego za zasługi dla idei regionalizmu wyróżniony został prof. dr hab. Leszek Zygner. Okazją do uhonorowania rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie były uroczystości związane z corocznym świętem placówki.

W swoim wystąpieniu rektor przypomniał historię powstawania i kolejne etapy rozwoju uczelni. Podkreślił, że trwały związek z otoczeniem społecznym, gospodarczym i bardzo dobra współpraca z samorządami lokalnymi to czynniki, które wpływają na sukces szkoły.

Spotkanie w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie było również okazją do wręczenia złotych medali za długoletnią służbę dr Bożenie Ostrowskiej, dziekan uczelni oraz dr Małgorzacie Marcysiak. Odznaczenia w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczył Krzysztof Bieńkowski, kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Podziel / Share
Igor Piwowarski, 09.06.2017, Ilość wejść: 508, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry