Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

12.07.2017

II Uliczny Kiermasz Kultury w Krzynowłodze Małej

  • Kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie oceniał konkurencje w turnieju sołectw. Kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie oceniał konkurencje w turnieju sołectw.
    Kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie oceniał konkurencje w turnieju sołectw.
  • Konkurencja wbijania gwoździ na czas. Konkurencja wbijania gwoździ na czas.
    Konkurencja wbijania gwoździ na czas.

W Krzynowłodze Małej (powiat przasnyski) po raz drugi zorganizowano uliczny kiermasz kultury. Podczas imprezy objętej honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery odbyły się liczne turnieje, parada zabytkowych samochodów oraz koncerty muzyczne.

Uczestnicy kiermaszu mieli możliwość wziąć udział w różnych konkurencjach m.in. przeciąganiu ciągnika, sztafecie i wbijaniu gwoździ na czas, które odbyły się w ramach turnieju sołectw. Ich zmagania oceniał Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie. Na kiermaszu obecny był także Marcin Grabowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce.

Organizatorzy imprezy zadbali również o najmłodszych uczestników kiermaszu. W programie skierowanym do dzieci znalazły się warsztaty rzeźbiarskie, konkursy, gry i zabawy animacyjne. Ich zainteresowanie wzbudzał także występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Krzynowłogi Małej.

Imprezę wzbogaciły koncerty muzyczne – gwiazdą kiermaszu była Małgorzata Ostrowska.

Podziel / Share
Igor Piwowarski, 12.07.2017, Ilość wejść: 846, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry