Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

13.12.2017

Jubileusz złotych i diamentowych godów w gminie Sońsk

Siedemnaście par małżeńskich z gminy Sońsk obchodziło jubileusz zawarcia związku małżeńskiego. W uroczystych obchodach ich święta wziął udział Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski.

Siedemnaście par małżeńskich z gminy Sońsk obchodziło jubileusz zawarcia 50- i 60-lecia związku małżeńskiego. Uroczystość odbyła się w siedzibie urzędu gminy w Sońsku. Wójt gminy Sońsk Marzena Józefa Ślubowska odznaczyła zebrane pary w imieniu Prezydenta RP Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Jolanta Wyżykowska zwracając się pogratulowała odznaczonym jubileuszu i podkreśliła, że święto takie jest dla mieszkańców gminy okazją do wspólnego spotkania i pięknych wspomień. Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego zwracając się do zebranych stwierdził, że ich piękne życie jest wzorem do naśladowania dla młodego pokolenia, a doświadczenia są cenną skarbnicą wiedzy o tym, jak postępować i pielęgnować wartości patriotyczne i rodzinne.

Spośród odznaczonych par obecni na uroczystości byli: Zbigniew i Helena Rzeczkowscy, Stanisław i Jadwiga Szczycińscy, Wacław i Bogumiła Mieszkowscy, Tadeusz i Celina Lenard,Adam i Wanda Rulkowscy, Daniel i Bogumiła Szulińscy, Wiesław i Barbara Muchowscy, Tadeusz i Alina Muchowscy, Wojciech i Stanisław Cywińscy, Czesław i Jadwiga Dąbrowscy, Jan i Barbara Dzierzęccy, Eugeniusz i Wiesława Tybuchowscy, Józef i Halina Głogowscy, Benedykt i Zyta Kuskowscy. Zebrane rodziny i jubilaci podziękowali organizatorom święta za pamięć i uznanie.

Bookmark and Share
Natalia Lech, 13.12.2017, Ilość wejść: 452, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry