Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

09.01.2018

Przysucha: noworoczne spotkanie samorządowców

Ponad 300 osób wzięło udział w spotkaniu noworocznym, które miało miejsce w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 im. Ludwika Skowyry w Przysusze. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Artur Standowicz Wicewojewoda Mazowiecki i Krzysztof Murawski Kierownik Delegatury MUW w Radomiu.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, rozmów, podsumowania dotychczasowej działalności powiatu oraz omówienia planów na przyszłość. Poruszono także tematy związane ze służbą publiczną w samorządach i w instytucjach państwowych.

Spotkanie zorganizował Marian Niemirski, Starosta Powiatu Przysuskiego. Wzięli w nim udział nie tylko lokalni samorządowcy, ale także parlamentarzyści, władze wojewódzkie, księża, dyrektorzy jednostek, szefowie firm i instytucji. Do grona zebranych samorządowców dołączyli m.in.: Stanisław Karczewski, Marszałek Senatu, Adam Bielan, Wicemarszałek Senatu, Wojciech Skurkiewicz, Poseł na Sejm RP, Anna Kwiecień Poseł na Sejm RP, Artur Standowicz, Wicewojewoda Mazowiecki, Krzysztof Murawski, Kierownik Delegatury MUW w Radomiu.

Marszałek Senatu, Stanisław Karczewski w swoim wystąpieniu podziękował zebranym za budowanie małych ojczyzn i zaangażowanie w ich rozwijanie. Podkreślił również, jak ważne w sprawowaniu funkcji publicznych jest kierowanie się dobrem mieszkańców gmin i powiatów.

Gościem honorowym spotkania był biskup radomski ks. Henryk Tomasik, który podziękował za pracę wszystkim samorządowcom i parlamentarzystom. Korzystając z okazji złożył wszystkim noworoczne życzenia.

 

Podziel / Share
Natalia Lech, 09.01.2018, Ilość wejść: 404, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry