Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

15.01.2018

Akcja ,,Noworoczna Pomoc Sąsiedzka" Stowarzyszenia Rozwoju Obszarów Wiejskich

13 stycznia br. w Żochach, w gminie Ojrzeń Stowarzyszenie Rozwoju Obszarów Wiejskich zorganizowało spotkanie pod nazwą ,,Noworoczna Pomoc Sąsiedzka”. Gościem spotkania był Krzysztof Bieńkowski - Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie. W czasie spotkania stowarzyszenie przekazało paczki świateczne dla dzieci z terenu gminy, a wszyscy przybyli razem kolędowali.

Prezes stowarzyszenia Maria Marlena Szczepańska serdecznie powitała przybyłych gości, wyrażając jednocześnie wdzięczność za coroczny udział w akcjach charytatywnych tak wielu osobom i instytucjom. Prezes Stowarzyszenia zaprosiła wszystkich przybyłych do wspólnego kolędowania i obejrzenia części artystycznej w wykonaniu dzieci. Kierownik Delegatury podziękował wszystkim, którzy darem swojego serca ubogacają corocznie wspaniałą inicjatywę Stowarzyszenia. Podkreślił, że pomoc sąsiedzka jest wartością szczególną. W kolędowaniu i zabawie noworocznej udział wzięli licznie zgromadzeni najmłodsi mieszkańcy wsi położonych na terenie gminy Ojrzeń oraz ich rodzice, przyjaciele i bliscy. Brawami nagrodzono występ młodych wykonawców śpiewajacych kolędy. W spotkaniu uczestniczyła również Poseł Anna Cicholska, pastor Samuel Skrzypkowski, a także radni z terenu powiatu i gminy Ojrzeń.

Celem działalności Stowarzyszenia Rozwoju Obszarów Wiejskich w gminie Ojrzeń jest popieranie i realizacja inicjatyw społecznych służących poprawie życia mieszkańców powiatu i gminy, aktywizowanie i integracja społeczna mieszkańców wsi, podtrzymywanie tradycji i tożsamości kulturowej regionu.

Podziel / Share
Natalia Lech, 15.01.2018, Ilość wejść: 163, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry