Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

18.11.2016

Konkurs dla dzieci na projekt kartki świątecznej Wojewody

Sprzęt komputerowy to nagroda dla domu dziecka, którego wychowanek zwycięży w IX edycji konkursu na kartkę świąteczną Wojewody Mazowieckiego. Praca laureata zostanie wysłana w formie elektronicznej z życzeniami do przedstawicieli samorządu i pracowników urzędu. Kartki należy przesyłać do 9 grudnia 2016 r.

Konkurs skierowany jest do wychowanków całodobowych placówek opiekuńczo- wychowawczych, w tym również rodzinnych domów dziecka. Wyróżnione kartki, podobnie jak w poprzednich latach, zostaną przekazane do najważniejszych osób w państwie. Autor zwycięskiej pracy poza nagrodą dla placówki, otrzyma także indywidualny upominek.

Prace można wykonywać dowolną techniką plastyczną, uwzględniającą techniczne możliwości ich zeskanowania. Kartki należy przesyłać do 9 grudnia 2016 r. (decyduje data wpływu do urzędu) pocztą na adres: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, Biuro Wojewody, plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa, z dopiskiem „Kartka Świąteczna – IX edycja konkursu” lub złożyć osobiście (w kancelarii urzędu w Warszawie, plac Bankowy 3/5, wejście B, pokój 39, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00).

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w załączniku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 16 grudnia 2016 r.

Pliki do pobrania

Podobne tematy

Podziel / Share
Marcin Walasik, 18.11.2016, Ilość wejść: 1684, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry