Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

18.11.2016

Konkurs dla dzieci na projekt kartki świątecznej Wojewody

Sprzęt komputerowy to nagroda dla domu dziecka, którego wychowanek zwycięży w IX edycji konkursu na kartkę świąteczną Wojewody Mazowieckiego. Praca laureata zostanie wysłana w formie elektronicznej z życzeniami do przedstawicieli samorządu i pracowników urzędu. Kartki należy przesyłać do 9 grudnia 2016 r.

Konkurs skierowany jest do wychowanków całodobowych placówek opiekuńczo- wychowawczych, w tym również rodzinnych domów dziecka. Wyróżnione kartki, podobnie jak w poprzednich latach, zostaną przekazane do najważniejszych osób w państwie. Autor zwycięskiej pracy poza nagrodą dla placówki, otrzyma także indywidualny upominek.

Prace można wykonywać dowolną techniką plastyczną, uwzględniającą techniczne możliwości ich zeskanowania. Kartki należy przesyłać do 9 grudnia 2016 r. (decyduje data wpływu do urzędu) pocztą na adres: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, Biuro Wojewody, plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa, z dopiskiem „Kartka Świąteczna – IX edycja konkursu” lub złożyć osobiście (w kancelarii urzędu w Warszawie, plac Bankowy 3/5, wejście B, pokój 39, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00).

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w załączniku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 16 grudnia 2016 r.

Załączniki do strony

Podobne tematy

Podziel / Share
Opublikowane przez Marcin Walasik, 18.11.2016, Ilość wejść: 876, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zadaj pytanie

Komentarz (0) Regulamin

  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
do góry