Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

02.12.2016

Powołanie osoby pełniącej funkcję wójta gminy Dzierzgowo

  • Nominację od Prezesa Rady Ministrów Zdzisławowi Morawskiemu wręczył Krzysztof Bieńkowski, kierownik ciechanowskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.
    Nominację od Prezesa Rady Ministrów Zdzisławowi Morawskiemu wręczył Krzysztof Bieńkowski, kierownik ciechanowskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Zdzisław Morawski na wniosek Wojewody został wyznaczony przez Prezesa Rady Ministrów Beatę Szydło na osobę pełniącą funkcję wójta w gminie Dzierzgowo w powiecie mławskim. W urzędzie gminy nominację wręczył Krzysztof Bieńkowski, kierownik ciechanowskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wyznaczenie osoby pełniącej funkcję wójta w gminie Dzierzgowo było spowodowane śmiercią dotychczasowego wójta Roberta Jelińskiego. W takim przypadku konieczne jest przeprowadzenie wyborów przedterminowych. Do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego wójta funkcję tę będzie pełnił Zdzisław Morawski.

Zdzisław Morawski dotychczas był sekretarzem gminy Dzierzgowo. W latach 2003-2005 był Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego w Przasnyszu, a w latach 1993-2003 wójtem gminy Czernice Borowe. Dobrze zna samorząd i posiada umiejętności w zakresie planowania i realizacji planu finansowego gminy.

Podobne tematy

Podziel / Share
Opublikowane przez Joanna Bereda, 02.12.2016, Ilość wejść: 524, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zadaj pytanie

Komentarz (0) Regulamin

  • Brak komentarzy

Rozmiar czcionki

Kalendarium

Subskrypcje

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter: Zarejestruj się

Jeśli chcesz edytować/usunąć swoje dane, zaloguj się.


»Przypomnij hasło
Cudzoziemcy
Program "Rodzina 500 plus"
Afrykański pomór świń

dane powiatów, gmin oraz placówek pomocy społecznej