Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

07.12.2016

Otwarcie mostu na rzece Bzurze w Sochaczewie

  • Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera wziął udział w uroczystym otwarciu mostu na Bzurze w Sochaczewie. Fot. www.sochaczew.pl. Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera wziął udział w uroczystym otwarciu mostu na Bzurze w Sochaczewie. Fot. www.sochaczew.pl.
    Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera wziął udział w uroczystym otwarciu mostu na Bzurze w Sochaczewie. Fot. www.sochaczew.pl.

Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera wziął udział w uroczystym otwarciu wyremontowanego mostu na rzece Bzurze w Sochaczewie. Inwestycję zrealizowano w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016–2019.

Prace prowadzono na 800 m odcinku ul. Płockiej od pl. Kościuszki do ul. Gawłowskiej. Wzdłuż ulicy od podstaw zbudowano dwustronny chodnik i ścieżkę rowerową. Prace wymagały przebudowy 4 skrzyżowań. Łączny koszt inwestycji wyniósł ponad 3,3 mln zł – z czego połowę środków na ten cel pozyskano z budżetu państwa.

W 2016 roku do dofinansowania z rządowego Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej zakwalifikowano 63 wnioski, dotyczące 22 dróg powiatowych oraz 41 dróg gminnych.

 

Podobne tematy

Podziel / Share
Joanna Bereda, 07.12.2016, Ilość wejść: 905, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry