Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

12.04.2016

Spotkanie Forum Edukacyjnego 20 kwietnia br.

Zapraszamy organizacje pozarządowe z województwa mazowieckiego na spotkanie Forum Edukacyjnego działającego przy Wojewodzie Mazowieckim.

Zapraszamy organizacje pozarządowe z województwa mazowieckiego na spotkanie Forum Edukacyjnego działającego przy Wojewodzie Mazowieckim, które odbędzie się 20 kwietnia br. o godz. 16.00 w sali 159 Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie (pl. Bankowy 3/5, wejście B).

Głównymi tematami spotkania będą:

- wybór nowego koordynatora Forum Edukacyjnego działającego przy Wojewodzie Mazowieckim,

- omówienie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu organizacji letniego wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego w czasie ferii letnich 2016 r.,

- omówienie zmian w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.

Z dniem 1 kwietnia 2016 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Nowe przepisy zostały zapisane w ustawie z dnia 11 września 2015 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz ustawy o Krajowym Rejestrze Karnym (Dz. U. z 2015 r. poz. 1629) oraz w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz. U. z 2016 r., poz. 452) i obowiązują wszystkich organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

 

W spotkaniu wezmą udział: Natalia Sady - pełnomocnik wojewody mazowieckiego do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Podziel / Share
Opublikowane przez Natalia Sady, 12.04.2016, Ilość wejść: 807, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zadaj pytanie

Komentarz (0) Regulamin

  • Brak komentarzy

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry