Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

12.04.2016

Spotkanie Forum Edukacyjnego 20 kwietnia br.

Zapraszamy organizacje pozarządowe z województwa mazowieckiego na spotkanie Forum Edukacyjnego działającego przy Wojewodzie Mazowieckim.

Zapraszamy organizacje pozarządowe z województwa mazowieckiego na spotkanie Forum Edukacyjnego działającego przy Wojewodzie Mazowieckim, które odbędzie się 20 kwietnia br. o godz. 16.00 w sali 159 Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie (pl. Bankowy 3/5, wejście B).

Głównymi tematami spotkania będą:

- wybór nowego koordynatora Forum Edukacyjnego działającego przy Wojewodzie Mazowieckim,

- omówienie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu organizacji letniego wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego w czasie ferii letnich 2016 r.,

- omówienie zmian w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.

Z dniem 1 kwietnia 2016 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Nowe przepisy zostały zapisane w ustawie z dnia 11 września 2015 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz ustawy o Krajowym Rejestrze Karnym (Dz. U. z 2015 r. poz. 1629) oraz w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz. U. z 2016 r., poz. 452) i obowiązują wszystkich organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

 

W spotkaniu wezmą udział: Natalia Sady - pełnomocnik wojewody mazowieckiego do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Podziel / Share
Opublikowane przez Natalia Sady, 12.04.2016, Ilość wejść: 594, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zadaj pytanie

Komentarz (0) Regulamin

  • Brak komentarzy

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
do góry