Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

14.09.2016

Spotkanie Wojewody z organizacjami pozarządowymi

Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera otworzył 12 września br. pierwsze spotkanie z mazowieckimi organizacjami pozarządowymi. W czasie posiedzenia przedstawiciele trzeciego sektora mogli poznać zasady dofinansowywania projektów w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Wojewoda zapowiedział tworzenie partnerskiej współpracy ze stowarzyszeniami i fundacjami z regionu. Zdzisław Sipiera przypomniał również, że NGO są fundamentem społeczeństwa obywatelskiego.  Przy naszej współpracy będę otwarty na wszystkie głosy – zadeklarował. Wojewoda przedstawił również nowo powołanego pełnomocnika do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi – pana Marcina Wodzińskiego, który jest zastępcą dyrektora Wydziału Polityki Społecznej.

Następnie prezentacje przedstawili eksperci z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Filip Kołodziejski i Joanna Malarczyk. W pierwszym wystąpieniu omówiono zasady naboru wniosków do programu na rok 2017, drugie dotyczyło sposobów pracy projektowej i tworzenia harmonogramów.

Więcej informacji o Funduszu Inicjatyw Obywatelskich mogą Państwo znaleźć na stronie pozytek.gov.pl 

Podziel / Share
Opublikowane przez Marcin Wodziński, 14.09.2016, Ilość wejść: 764, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zadaj pytanie

Komentarz (0) Regulamin

  • Brak komentarzy

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry