Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

14.09.2016

Spotkanie Wojewody z organizacjami pozarządowymi

Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera otworzył 12 września br. pierwsze spotkanie z mazowieckimi organizacjami pozarządowymi. W czasie posiedzenia przedstawiciele trzeciego sektora mogli poznać zasady dofinansowywania projektów w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Wojewoda zapowiedział tworzenie partnerskiej współpracy ze stowarzyszeniami i fundacjami z regionu. Zdzisław Sipiera przypomniał również, że NGO są fundamentem społeczeństwa obywatelskiego.  Przy naszej współpracy będę otwarty na wszystkie głosy – zadeklarował. Wojewoda przedstawił również nowo powołanego pełnomocnika do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi – pana Marcina Wodzińskiego, który jest zastępcą dyrektora Wydziału Polityki Społecznej.

Następnie prezentacje przedstawili eksperci z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Filip Kołodziejski i Joanna Malarczyk. W pierwszym wystąpieniu omówiono zasady naboru wniosków do programu na rok 2017, drugie dotyczyło sposobów pracy projektowej i tworzenia harmonogramów.

Więcej informacji o Funduszu Inicjatyw Obywatelskich mogą Państwo znaleźć na stronie pozytek.gov.pl 

Podziel / Share
Opublikowane przez Marcin Wodziński, 14.09.2016, Ilość wejść: 535, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zadaj pytanie

Komentarz (0) Regulamin

  • Brak komentarzy

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
do góry