Pomoc dla niepełnosprawnych

Rozmiar czcionki

Stanowiska pracy w Delegaturach realizujące zadania Wydziału

13.01.2016

Stanowiska pracy w Delegaturach realizujące zadania Wydziału

  • CIECHANÓW ul. 17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów

Oddział Nadzoru Geodezyjnego

Marek Sobczyński
główny specjalista
pok. 319
Tel. 23 671 93 19
Fax. 23  671-93-15
e-mail: msobczynski@mazowieckie.pl

Oddział Katastru

Wiesława Krupińska
starszy inspektor wojewódzki
pok. 317a
Tel. 23 671-93-14
Fax. 23  671-93-15
e-mail: wkrupinska@mazowieckie.pl

Oddział Kontroli

Pniewska Dorota
starszy inspektor wojewódzki
pok. 317b
Tel. 23 671-93-17
Fax. 23  671-93-15
e-mail: dpniewska@mazowieckie.pl

Moszczyńska Barbara
specjalista
pok. 317
Tel. 23 671-93-16
Fax. 23  671-93-15
e-mail: bmoszczynska@mazowieckie.pl

 

  • OSTROŁĘKA ul. Gorbatowa 15, 07-400 Ostrołęka

Oddział Katastru

Duszak Stanisław
starszy inspektor wojewódzki
pok. 33
Tel. 29 746-62-13
Fax. 29 746-62-14
e-mail: sduszak@mazowieckie.pl

Halina Rynkowska
starszy inspektor wojewódzki
pok. 72
Tel. 29 746-62-10
Fax. 29 746-62-14
e-mail: hrynkowska@mazowieckie.pl

Oddział Kontroli

Maria Sczygieł
starszy inspektor wojewódzki
pok. 72
Tel. 29 746-62-11
Fax. 29 746-62-14
e-mail: mszczygiel@mazowieckie.pl

 

  • PŁOCK ul. 3-go Maja 16, 09-402 Płock

Oddział Nadzoru Geodezyjnego

Maria Beca
starszy inspektor wojewódzki
pok. 323b
Tel. 24 235-11-37
Fax. 24 235-11-39
e-mail: mbeca@mazowieckie.pl

Oddział Katastru

Krystyna Gradowska
Specjalista
pok. 323
Tel. 24 235-11-36
Fax. 24 235-11-39
e-mail: kgradowska@mazowieckie.pl

Adam Jakubowski
starszy inspektor wojewódzki
pok. 323a
Tel. 24 235-11-35
Fax. 24 235-11-39
e-mail: ajakubowski@mazowieckie.pl

Oddział Kontroli

Brudzyńska-Popławska Maria
starszy inspektor wojewódzki
pok. 323b
Tel. 24 235-11-38
Fax. 24 235-11-39
e-mail: ajakubowski@mazowieckie.pl

 

  • RADOM ul. Żeromskiego 53, 26-600 Radom

Oddział Katastru

Kozieł Elżbieta
starszy inspektor wojewódzki
pok. 289
Tel. 48 362-08-00
Fax. 0-48 362-04-40
e-mail: ekoziel@mazowieckie.pl

Oddział Kontroli

Maria Kostka
starszy inspektor wojewódzki
pok. 287
Tel. 48 362-02-40
Fax. 0-48 362-04-40
e-mail: mkostka@mazowieckie.pl

Marianna Wojciechowska
starszy inspektor wojewódzki
pok. 286
Tel. 48 362-04-16
Fax. 0-48 362-04-40
e-mail: mwojciechowska@mazowieckie.pl

 

  • SIEDLCE ul. Piłsudskiego 38, 08-110 Siedlce

Oddział Katastru

Danuta Władzińska
starszy inspektor wojewódzki
pok. 511
Tel. 25 644-81-85
Fax.25 644-71-46
e-mail: dwladzinska@mazowieckie.pl

Oddział Kontroli

Kułakowska Ewelina
starszy inspektor wojewódzki
pok. 511
Tel. 25 644-81-85
Fax.25 644-71-46
e-mail: ekulakowska@mazowieckie.pl

Piałucha Grażyna
starszy inspektor wojewódzki
pok. 510
Tel. 25 644-81-85
Fax.25 644-71-46
e-mail: gpialucha@mazowieckie.pl

Suwara Magdalena
główny specjalista
pok. 510
Tel. 25 644-81-85
Fax.25 644-71-46
e-mail: msuwara@mazowieckie.pl

Podziel / Share
Opublikowane przez Joanna Krzemińska-Perzyńska, 13.01.2016, Ilość wejść: 1262, Rejestr zmian