Pomoc dla niepełnosprawnych

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Mapa województwa

dane powiatów, gmin oraz placówek pomocy społecznej

Moje strony - jak to działa?

Mechanizm skonstruowany dla strony Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie działa jak podręczny folder "ULUBIONE STRONY" z tym, że można w nim umieszczać tylko strony z zakresu naszej witryny internetowej.

 Ten mechanizm ma za zadanie ułatwić Państwu dostęp do najczęściej wykorzystywanych przez Was podstron.

Jak to działa?

Moje strony Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie  
  • W miarę przeglądania kolejnych podstron serwisu znajdujecie Państwo informację, która jest na tyle ciekawa, że kolejnym razem chcielibyście bez szukania dojść do tej strony bardzo szybko.
  • Wystarczy teraz, na wybranej przez Was stronie, skorzystać z przycisku "Dodaj swoją ulubioną", a strona ta zostanie natychmiast zapamiętana.
  • Poprawne zapisanie strony zostanie potwierdzone komunikatem w treści strony, wyświetlonym na zielono.
  • Już teraz, po kliknięciu na nagłówek "Moje strony", lista ulubionych stron serwisu MUW zostanie rozwinięta i będziecie mieli do niej stały dostęp.
  • Aby usunąć podstronę, której już nie chcecie w swoim spisie, wystarczy kliknąć na ikonę znajdującą się po prawej stronie listy.

Maksymalna ilość podstron, którą można dodać do "Moje strony" wynosi 7 sztuk, z tego 2 podstrony są pre definiowane przez MUW.

Aby nie ingerować w Państwa system, mechanizm "Moje strony" został oparty na podstawowych plikach "cookie". Ich usunięcie z systemu jest dozwolone, ale spowoduje utratę zapisanych stron. Ważność pliku "cookie" w systemie utrzymywana jest przez 12 miesięcy od jego utworzenia.

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Programy rozwoju sieci dróg lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
Krajowy Zasób Nieruchomości
Program „Niepodległa”
do góry