Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

11.02.2019

Akcja krwiodawstwa na jubileusz Centralnej Administracji Drogowej

  • Na zdjęciu: Plakat reklamujący akcję.

Centralna Administracja Drogowa obchodzi w tym roku jubileusz 200 lat swojego istnienia. Z tej okazji we wtorek 12 lutego przed siedzibą GDDKiA w Warszawie odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi.

„200 litrów krwi na 200-lecie Centralnej Administracji Drogowej” to akcja honorowego oddawania krwi, którą Pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad postanowili uczcić tegoroczny jubileusz. W ramach akcji w najbliższy wtorek, 12 lutego pod siedzibę GDDKiA w Warszawie przy ul. Wroniej 53 stanie krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa. W godzinach  od 10 do 14 wszyscy chętni będą mogli włączyć się do akcji i oddać tam krew.

Dzięki współpracy z Narodowym Centrum Krwi zbiórka zostanie przeprowadzona na terenie całego kraju w 21 Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Każdy kto chciałby się włączyć do akcji może oddać krew w dowolnym momencie, podając hasło „200 lat Administracji Drogowej”. Celem akcji jest zebranie w ciągu roku co najmniej 200 litrów krwi. Do tej pory honorowo oddano już ponad 18 litrów krwi.

Szczegółowe informacje i warunki, jakie należy spełnić, aby zostać honorowym krwiodawcą znajdują się pod linkiem

Podziel / Share
11.02.2019, Ilość wejść: 169, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry