Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

22.05.2019

Spotkanie z rolnikami w gminie Przytyk

  • Na zdjęciu: wystąpienie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W Glinicach na terenie gminy Przytyk odbyło się spotkanie z rolnikami. W wydarzeniu uczestniczył Jan Krzysztof Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marek Suski Minister Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów oraz Zdzisław Sipiera Wojewoda Mazowiecki.

Spotkanie z rolnikami z terenu gminy Przytyk odbyło się w gospodarstwie hodowlanym Wiesława Sobola. Wizytując gospodarstwo uczestnicy spotkania zapoznali się z możliwościami produkcji zwierzęcej oraz mleka. 

- W trudnych sytuacjach klimatycznych, występujących anomalii pogodowych, które mogą się pojawiać, chociażby takich jak wczorajsze deszcze nawalne czy huragany, nikt nie zostanie bez pomocy. Rząd nie będzie się z nią ociągał – powiedział w Glinicach Minister Jan Krzysztof Ardanowski, który w imieniu Premiera Mateusza Morawieckiego uczestniczył w spotkaniu z rolnikami województwa mazowieckiego.

W spotkaniu z rolnikami uczestniczyli także m.in.: Dariusz Wołczyński Wójt gminy Przytyk; Krzysztof Murawski Kierownik delegatury MUW w Radomiu; Waldemar Trelka Starosta Powiatu Radomskiego.

 

Podziel / Share
22.05.2019, Ilość wejść: 346, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry