Pomoc dla niepełnosprawnych

Aktualności

05.06.2019

Spotkanie Służby Geodezyjnej i Kartograficznej w MUW

Kilkudziesięciu przedstawicieli służb geodezyjnych z terenu województwa mazowieckiego wzięło udział w dzisiejszym spotkaniu, które odbyło się w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie.

Wydarzenie, na które zaproszeni zostali geodeci powiatowi oraz pracownicy powiatowych ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej miało charakter szkoleniowy.

Przybyłych powitał organizator spotkania - Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego Sebastian Bała.

Celem spotkania było przybliżenie przedstawicielom organów Służby Geodezyjnej i Kartograficznej prawnych aspekty dostępu do informacji publicznej.  

Poruszano zagadnienia dotyczące problematyki dostępu do informacji publicznej w zakresie udostępniania danych z państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, ze szczególnym uwzględnieniem ograniczenia dostępu do informacji publicznej z zakresu ewidencji gruntów i budynków. Prelegentem dzisiejszego szkolenia był Sławomir Pyźlak Mazowieckiego z Centrum Doskonalenia Kadr w Warszawie.

W wydarzeniu wzięło udział blisko 80 osób.

Podziel / Share
05.06.2019, Ilość wejść: 319, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry