Pomoc dla niepełnosprawnych

Informacje z regionu

21.11.2016

Region ciechanowski: stypendia dla uzdolnionych uczniów

 • 44 najzdolniejszych uczniów z regionu ciechanowskiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w nauce.
  44 najzdolniejszych uczniów z regionu ciechanowskiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w nauce.
 • W uroczystości wziął udział Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie.
  W uroczystości wziął udział Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie.

44 najzdolniejszych uczniów z regionu ciechanowskiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w nauce. Uroczystość odbyła się 17 listopada w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze Górnej.

Stypendia w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyła Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty. W uroczystości wziął również udział Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, który zachęcił stypendystów, żeby w swoim życiu kierowali się nie tylko wiedzą, ale również sercem i wartościami patriotycznymi.

Wręczenie stypendiów uświetniły występy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego START w Płońsku.

Stypendia otrzymało 44 uczniów z regionu ciechanowskiego. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są od 1997 roku. Warunkiem ich otrzymania jest wyróżnianie się wysokimi wynikami w nauce.

Podobne tematy

 • 09.11.2016
  IX Marsz Milczenia w Płońsku
 • 22.11.2016
  70-lecie Domu Pomocy Społecznej w Ciechanowie
 • 15.02.2017
  Konferencja dla rolników w Przasnyszu
Podziel / Share
Opublikowane przez Marcin Walasik, 21.11.2016, Ilość wejść: 395, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zadaj pytanie

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

Program "Rodzina 500 plus"
Razem Bezpieczniej
Afrykański pomór świń
Karta Dużej Rodziny
NFOŚ
Klęski żywiołowe
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych
Regionalny System Ostrzegania
do góry