Pomoc dla niepełnosprawnych

Inne wiadomości

06.04.2018

Siedlce: wypoczynek dzieci w czasie wakacji

4 kwietnia br. w siedleckiej Delegaturze MUW odbyło się spotkanie informacyjne na temat organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w trakcie wakacji. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele organizacji pozarządowych. Obecny był również Marek Renik, Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach oraz Jan Myszak, Pełnomocnik Wojewody do spraw Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Podczas spotkań informacyjnych przekazywane jest kompendium wiedzy na temat organizacji wypoczynku dla dzieci. Poruszane są ewentualne wątpliwości, wskazane zostaną błędy, których należy unikać. Uczestnicy mogą usystematyzować posiadaną wiedzę, porozmawiać na temat otwartego konkursu ofert, dowiedzieć się jak wypełnić niezbędne druki dotyczące realizacji zadań publicznych oraz omówić zasady rejestracji wypoczynku. Organizacje pozarządowe mogą składać oferty do 10 kwietnia br. Szczegółowe informacje o ogłoszonym konkursie.

W spotkaniu wzięli udział m.in.: Izabela Wrona pracownik Biura Wojewody w Delegaturze w Siedlcach, przedstawiciele Caritas Diecezji Siedleckiej, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom w Garwolinie, Kuratorium Oświaty Delegatura Siedlce, SKO " NADZIEJA".

Podziel / Share
06.04.2018, Ilość wejść: 765, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0) Regulamin

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry