Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Inne wiadomości

11.06.2019

Dni Ostrowi Mazowieckiej 2019

8 czerwca br. w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się jedno z największych plenerowych wydarzeń w regionie - XVII Dni Ostrowi Mazowieckiej. W tegorocznym obchodach uczestniczył Minister Cyfryzacji Marek Zagórski oraz Marcin Grabowski Kierownik ostrołęckiej Delegatury MUW.

Oficjalne obchody XVII Dni Ostrowi Mazowieckiej otworzył Jerzy Bauer Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka. Po przywitaniu dla ostrowian i przybyłych gości zagrały miejscowe zespoły artystyczne. Wystąpił między innymi Zespół Pieśni i Tańca „BezWianka”, nagradzany za osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i ochrony kultury.  Miejskie święto było okazją nie tylko do podziwiania miejscowych zespołów i smakowania regionalnych przysmaków, ale również do nagrodzenia wyróżniających się, młodych mieszkańców miasta. Podczas obchodów zawodnicy ostrowskich klubów sportowych, uczniowie ostrowskich szkół, trenerzy oraz osoby wyróżniające się osiągnięciami w działalności sportowej otrzymali od Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka nagrody za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki i sportu.

Nagrody za osiągnięcia sportowe otrzymali Stypendium Burmistrza Miasta otrzymali szczególnie uzdolnieni uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole oraz laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych.

fot. Barbara Siwek

Podziel / Share
11.06.2019, Ilość wejść: 403, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry