Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Inne wiadomości

10.06.2019

Piłkarskie emocje w Olszewie - Borkach

13 piłkarskich drużyn wystąpiło w rozgrywanym 9 czerwca 2019 r. Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim "Waleczni i Zdrowi". W wydarzeniu uczestniczył Marcin Grabowski Kierownik ostrołęckiej Delegatury MUW.

Niedzielne rozgrywki zorganizowane przez Akademię Piłkarską Waleczni odbyły się na boisku przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Olszewie-Borkach. Młodzi piłkarze rywalizowali w dwóch grupach wiekowych dla drużyn z roczników 2009 i 2010. Podczas rozgrywek wyłoniono również najlepszych w każdej grupie: strzelców, bramkarzy i zawodników. Jak przystało na zawody tej rangi zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i medale z rąk Wójt gminy Anety Larent, która objęła patronat nad imprezą. W ceremonii wręczania nagród uczestniczył również Marcin Grabowski Kierownik ostrołęckiej delegatury MUW.

W zmaganiach wzięły udział piłkarskie jedenastki z następujących klubów: APN Ostrołęka, Football Dream Passion Ostrów Mazowiecka, Ruch Wysokie Mazowieckie, Olimpia Zambrów, MŁKS Łomża, Akademii Piłkarskiej Lider z Łomży oraz Akademii Piłkarskiej Waleczni Olszewo-Borki.

Było to ważne wydarzenie sportowe w gminie, któremu towarzyszyły mu także dodatkowe atrakcje w postaci: strefy rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych, licznych pokazów i konkursów o tematyce zdrowotnej.

 

Zdjęcia: Urząd Gminy Olszewo-Borki.

Podziel / Share
10.06.2019, Ilość wejść: 268, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry