Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Komunikaty

11.10.2018

Soboty dla klientów w Wydziale Spraw Cudzoziemców - Dzień Otwarty 13 października br.

Wydział Spraw Cudzoziemców MUW po raz kolejny organizuje otwartą sobotę dla klientów. 13 października br. klienci będą mogli składać na umówionych wizytach swoje wnioski i uzupełniać dokumenty w toczących się postępowaniach. Udostępnione zostaną również stanowiska konsultacyjne, na których będzie można uzyskać informacje z zakresu legalizacji pobytu, udzielania zezwoleń na pracę, rejestracji zaproszeń i procedur nabycia lub potwierdzenia polskiego obywatelstwa.

Wcześniej, 25 sierpnia br. odbyło się wydarzenie „Sobota dla gospodarki”, w ramach której przyjętych zostało 446 wniosków o udzielenie zezwoleń na pracę, dla których wydano tego samego dnia 426 decyzji.  Z kolei 15 września zorganizowano „Sobotę Akademicką” dla studentów, a 22 września kolejną akcję dedykowaną pracodawcom i zezwoleniom na pracę, które również spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów.

W przyszłości planowane są dalsze wydarzenia tego typu. Jedna z najbliższych akcji dedykowana będzie osobom starszym, chcącym zatrudnić pomoc domową lub opiekuna.

Szczegółowe informacje na temat organizowanych przez Wydział Spraw Cudzoziemców przedsięwzięć umieszczane będą na stronie: https://mazowieckie.pl/pl/dla-klienta/cudzoziemcy/aktualnosci (link przenosi na podstronę WSC)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia w nich udziału. Zachęcamy również do zapoznania się z ulotką informacyjną, jest dostępna w załączniku, na dole strony.

Pliki do pobrania

Podziel / Share
11.10.2018, Ilość wejść: 1690, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry