Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

15.05.2019

Ogłoszenie wyników konkursu "Aktywna tablica"

  • Grafika: Aktywna tablica.

Mazowiecki Kurator Oświaty rozstrzygnął konkurs na dofinansowanie w ramach rządowego programu "Aktywna tablica". Na Mazowszu wsparcie finansowe otrzymało 178 organów prowadzących dla 324 szkół, na łączną kwotę 4 514 229 zł.

Zespół powołany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 - „Aktywna tablica” dokonał kwalifikacji wniosków o udzielenie wsparcia finansowego, złożonych przez organy prowadzące w ramach ogłoszonego naboru wniosków w 2019 r.

Mazowiecki Kurator Oświaty, działając na podstawie Porozumienia z dnia 25 sierpnia 2017 r. z Wojewodą Mazowieckim, podjął decyzję o udzieleniu wsparcia finansowego organom prowadzącym, wskazując szkoły, które zostały zakwalifikowane do udziału w Programie, wraz z wysokością przyznanego im wsparcia finansowego.

W ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” wsparcie finansowe otrzymało 178 organów prowadzących dla 324 szkół na ogólną kwotę 4 514 229 zł.

Wsparcia finansowego udziela się pod warunkiem zapewnienia przez organ prowadzący szkołę wkładu własnego w wysokości co najmniej 20 % kwoty kosztów realizacji zadania objętego dofinansowaniem z budżetu państwa.

Wykaz szkół wraz z wysokością przyznanego wsparcia finansowego w odniesieniu do poszczególnych szkół oraz wskazaniem organów prowadzących te szkoły jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Kuratorium Oświaty w Warszawie: http://bip.kuratorium.waw.pl/bip/programy-w-zakresie-re/1815,Ogloszenie-wynikow-quotAktywna-tablicaquot.html (link przenosi do podstrony BIP Kuratorium).

Źródło: www.kuratorium.waw.pl

Podziel / Share
15.05.2019, Ilość wejść: 789, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności

Aktualne projekty

do góry