Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

Zakończenie zapisów i przyjmowania wniosków o pobyt czasowy w delegaturze w Radomiu.

Informujemy, że od dnia 01.09.2019 r. nastąpi zakończenie zapisów i przyjmowania wniosków o pobyt czasowy w delegaturze w Radomiu. Ostatnie zapisy będą dostępne do dnia 30.08.2019 włącznie. W Delegaturze w Radomiu nie będą również wydawane zaproszenia, a wnioski w tej sprawie będzie można złożyć jedynie poprzez tamtejsze biuro podawcze, jednak dalsze postępowanie w tej sprawie toczyć się będzie w siedzibie WSC w Warszawie.

Osoby już zapisane na wizytę będą obsłużone na dotychczasowych zasadach.

Rezerwacja wizyt  i składanie wniosków w siedzibie WSC przy ul. Marszałkowskiej 3/5, w Centrum Wielokulturowym przy ul. Jagiellońskiej 54 i w punkcie przyjmowania wniosków o pobyt stały i rezydenta długoterminowego UE przy ul. Kruczej 5/11 odbywają się bez zmian. Ilość miejsc udostępnianych w kalendarzu internetowym WSC pozwala na bieżące przyjmowanie klientów, a czas oczekiwania na wolne miejsce wynosi zazwyczaj maksymalnie ok. tygodnia.

 

Przypominamy, że zasady składania wniosków podane są na stronie: https://mazowieckie.pl/pl/dla-klienta/cudzoziemcy/umow-sie-na-wizyte/33238,Umow-sie-na-wizyte.html

Podziel / Share
22.08.2019, Ilość wejść: 913, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Aktualne projekty

do góry