Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Organizacje pozarządowe

Konkurs ofert na finansowe wsparcie projektów realizowanych w ramach programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Oparcie Społeczne dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi” w 2016 roku.

Wydział Polityki Społecznej informuje o ogłoszeniu przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej otwartego konkursu ofert na finansowe wsparcie w 2016 r. realizacji projektów z zakresu organizacji i funkcjonowania sieci oparcia społecznego dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w ramach programu „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi”.

Uprawnione podmioty nadsyłają listem poleconym (obowiązuje data stempla pocztowego) lub składają osobiście swoje oferty konkursowe wraz z wymaganymi załącznikami w terminie do dnia 26 lutego 2016 r. z dopiskiem na kopercie Program „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” do Wydziału Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na adres:

pl. Bankowy 3/5

00-950 Warszawa

 

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią ogłoszenia o konkursie na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej .

W załączeniu:

 treść ogłoszenia

Pliki do pobrania

Podziel / Share
26.01.2016, Ilość wejść: 1469, Rejestr zmian
do góry