Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Doradztwo zawodowe

Projekt jest realizowany przez Fundację Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo „CENTRUM USŁUG DORADCZYCH DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH” (CUD). Projekt ten jest realizowany przez Fundację Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo (FPMiINR), a współfinansowany ze środków Unii Europejskiej – Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwoju Zasobów Ludzkich.

Projekt ma na celu pomoc osobom niepełnosprawnym z obszaru całego kraju w integracji na otwartym rynku pracy. Jest on kierowany do osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności – bezrobotnych (zarejestrowanych w PUP jako osoby bezrobotne lub pozostające bez zatrudnienia) albo poszukujących pracy, w tym pierwszy raz poszukujących zatrudnienia, mających trudności z odnalezieniem się na rynku pracy.

„Centrum Usług Doradczych dla Osób Niepełnosprawnych” oferuje bezpłatne konsultacje doradcy zawodowego, prawnika i psychologa; są to konsultacje stacjonarne, telefoniczne oraz przez e-mail.

Osobom z terenu Warszawy, które mają trudności z poruszaniem się, CUD zwraca koszty dojazdu na konsultacje. W biurze CUD codziennie (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 15.00) możliwy jest dostęp do Internetu, komputera, telefonu, faksu, prasy i literatury fachowej.

ADRES i KONTAKT:
Biuro CUD
ul. Narbutta 49/51
02-529 Warszawa
Tel./fax.: 0 22 848 98 91
e-mail: konsultacje@idn.org.pl
Strona internetowa: www.cud.idn.org.pl

Podziel / Share
11.05.2009, Ilość wejść: 3994, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy
do góry