Pomoc dla niepełnosprawnych

Rozmiar czcionki

CV Krzysztof Dąbrowski

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa

Godziny pracy: poniedziałek - piątek 8:00-16:00

wbzk@mazowieckie.pl

 
 
 

Krzysztof Dąbrowski

 Dyrektor Wydziału

tel. 22 695 64 81

fax. 22 695 64 84

kdabrowski@mazowieckie.pl


 

 

Absolwent Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych (MISMaP) na Uniwersytecie Warszawskim.

W latach 2001 – 2006 był członkiem Niezależnego Zrzeszenia Studentów. W czasach studenckich był m.in. członkiem komisji krajowej oraz szefem biura zagranicznego Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Reprezentował środowisko studenckie w komisji ds. systemu pożyczek i kredytów studenckich w Ministerstwie Edukacji Narodowej oraz w Komitecie Selekcyjnym Programu Unii Europejskiej "Młodzież".

Następnie zajmował się działaniami kulturalnymi i oświatowymi, współpracując z organizacjami pozarządowymi. W latach 2006 – 2007 pracował jako eurokoordynator w Urzędzie Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.  

Z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim związany od 2007 roku najpierw jako kierownik, a później jako koordynator prac biura wojewody, zaś od 2010 r. dyrektor odpowiedzialny za bezpieczeństwo.

Podnosi kwalifikacje na studiach Master of Business Administration, a jednocześnie prowadzi zajęcia ze studentami bezpieczeństwa na Uniwersytecie Warszawskim. 

Żonaty. Jego pasją są kraje kaukaskie, a zwłaszcza Gruzja, na temat których prowadzi w wolnych chwilach serwis internetowy. W 2011 r. został odznaczony przez prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwili Medalem Honoru za wsparcie Gruzji po agresji rosyjskiej oraz działalność na rzecz rozwoju współpracy polsko-gruzińskiej.

Podziel / Share
Opublikowane przez Michał Dec, 20.01.2010, Ilość wejść: 8777, Rejestr zmian